Головним управлінням Держгеокадастру у м. Києві 15, 17 та 19 серпня 2022 року було проведено семінар для сертифікованих інженерів-землевпорядників на тему: «Особливості державної реєстрації земельних ділянок в умовах воєнного стану».

Захід проведено в режимі онлайн-конференції під головуванням державного кадастрового реєстратора Головного управління Держгеокадастру у м. Києві для фахівців у сфері землеустрою за формою питання-відповідь.

З метою забезпечення дотримання положень чинного законодавства стосовно регулювання земельних відносин та ведення Державного земельного кадастру під час дії воєнного стану, учасники семінару проаналізували положення Закону України від 12.05.2022 № 2247-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану», зокрема зміни і доповнення до Земельного кодексу України, а також належне застосування цих норм законодавства у роботі інженерів-землевпорядників, державних кадастрових реєстраторів під час воєнного стану.

Присутні обговорили проблемні питання, які виникають у ході державної реєстрації земельних ділянок у зонах бойових дій, при розробленні документацій із землеустрою, розглянули питання щодо особливостей формування земельних ділянок сільськогосподарського та іншого призначення, тощо.