Шановні замовники адміністративної послуги «Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки»! При поданні заяви у паперовому вигляді через Центри надання адміністративних послуг дотримуйтесь, будь ласка, інструкції з заповнення та зверніть увагу на наступне:

– Відповідно до Закону України «Про оцінку земель» та пункту 21 Методики нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 1995 № 213 (зі змінами), дані за результатами проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки оформлюються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, що видається територіальним органом Держгеокадастру за місцезнаходженням земельної ділянки, у строк, що не перевищує трьох робочих днів з дати надходження відповідної заяви.

Отже, Головне управління Держгеокадастру у м. Києві в межах повноважень здійснює видачу витягів з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель виключно по місту Києву.

– Відповідно до статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», земельній ділянці, відомості про яку внесені до Державного земельного кадастру, присвоюється кадастровий номер. Кадастровий номер земельної ділянки є її ідентифікатором у Державному земельному кадастрі.

Прикладом кадастрового номеру земельної ділянки на території міста Києва, присвоєного у відповідності до положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» та Порядку ведення Державного земельного кадастру, є 8000000000:ХХ:ХХХ:ХХХХ.

– Зверніть увагу, що для отримання адміністративної послуги  для двох або більше ділянок, по кожній земельній ділянці подається окрема заява з зазначенням кадастрового номеру земельної ділянки.

Також нагадуємо, що для замовлення адміністративної послуги «Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки», можливо скористатись онлайн сервісом, сформувавши заяву на зазначену адміністративну послугу на сайті Публічної кадастрової карти України про запитувану земельну ділянку.