Громадяни України можуть надсилати свої звернення до Головного управління Дергеокадастру у м. Києві через електронні засоби зв’язку

Головне управління Держгеокадастру у м. Києві інформує, що відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.
Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Відтепер, до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві  можна надіслати звернення громадян за електронною адресою: m.kyiv@land.gov.ua

Головне управління Держгеокадастру у м. Києві також повідомляє, що відповідно до Закону України “Про звернення громадян” громадяни можуть звернутися до органів державної влади з пропозиціями.

Пропозиція – звернення громадян, де висловлюються порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.

Громадськість може представляти свої інтереси та впливати на реалізацію повноважень Головного управління Держгеокадастру у м. Києві також шляхом:

  • подання запиту на інформацію (з порядком подання запиту можна ознайомитись на веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у м. Києві в розділі “Публічна інформаці”);
  • отримання інформації з повідомлень засобів масової інформації, на інформаційних стендах, веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у м. Києві;
  • подання пропозицій, зауважень на особистому прийомі керівництва Головного управління Держгеокадастру у м. Києві;
  • надання пропозицій, зауважень засобами “гаряча лінія” Держгеокадастру.