До уваги замовників адміністративної послуги «Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки» через електронні сервіси Держгеокадастру!

Через електронні сервіси Держгеокадастру можливо онлайн замовити адміністративну послугу «Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки» окремо:

  •  для земельних ділянок в межах населених пунктів – в розділі «Нормативна грошова оцінка»;
  •  для земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів – в розділі «Відомості ДЗК».

Враховуючи істотне збільшення користування е-сервісами, останнім часом до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві надходить  значна кількість заяв “Нормативна грошова оцінка земельної ділянки (сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту)”. В такому випадку заявник отримає повідомлення про відмову в наданні відомостей з Державного земельного кадастру.

Звертаємо увагу, що для отримання відомостей про нормативну грошову оцінку для земельних ділянок, розташованих в межах міста Києва, потрібно обирати з переліку сервісів пункт «Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки» та заповнити  відповідну заяву в розділі «Нормативна грошова оцінка».


 Крім того, окремі види електронних послуг, в тому числі замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, можливо замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти.