Юридичне управління є самостійним структурним підрозділом Головного управління Держгеокадастру у м. Києві, який утворено для організації правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів Головним управлінням, його структурними підрозділами, керівництвом та працівниками Головного управління під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків, а також представлення інтересів Головного управління в судах.

Основними завданнями Управління є:

  • організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів України Головним управлінням Держгеокадастру у м. Києві, його структурними підрозділами, а також їх керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків;
  • представлення інтересів Головного управління Держгеокадастру у м. Києві в судах всіх рівнів, органах державної влади та місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях всіх форм власності.