Управління державного земельного кадастру.

За період з 07.08.2017 по 12.08.2017 до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві через Центри надання адміністративних послуг надійшло 512 звернень, з яких:

  • 227 заяв про державну реєстрацію земельної ділянки;
  • 245 заяв про надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу;
  • 40 заяв про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру.

Видано 141 витяг з Державного земельного кадастру, які надійшли через електронний сервіс та 13 довідок з державної статистичної звітності за формою 6-зем.

Відділ ринку та оцінки земель.

До відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від Центрів надання адміністративних послуг у м. Києві  надійшло 52 заяви про виготовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. З яких опрацьовано та надано 52 витяги із технічної документації про нормативну грошову оцінку.

Управління землеустрою та охорони земель.

За звітний період управлінням землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві опрацьовано 84 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для юридичних та фізичних осіб із земель комунальної власності територіальної громади.

Юридичне управління.

За звітний період співробітниками юридичного управління Головного управління взято участь у 3 судових засіданнях, представляючи інтереси Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.

 

За звітний період співробітниками Головного управління Держгеокадастру у м. Києві в центрах надання адміністративних послуг було надано 18 консультацій, як громадянам так і юридичним особам з питань віднесених до компетенції Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.