Управління державного земельного кадастру.

За період з 31.07.2017 по 05.08.2017 до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві через Центри надання адміністративних послуг надійшло 440 звернень, з яких:

  • 110 заяв про державну реєстрацію земельної ділянки;
  • 288 заяв про надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу;
  • 42 заяви про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру.

Видано 226 витягів з Державного земельного кадастру, які надійшли через електронний сервіс та 37 довідок з державної статистичної звітності за формою 6-зем.

Відділ ринку та оцінки земель.

До відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від Центрів надання адміністративних послуг у м. Києві  надійшло 68 заяв про виготовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. З яких опрацьовано та надано 67 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку.

Управління землеустрою та охорони земель.

За звітний період управлінням землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві опрацьовано 43 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для юридичних та фізичних осіб із земель комунальної власності територіальної громади.

Юридичне управління.

За звітний період співробітниками юридичного управління Головного управління взято участь у 1 судовому засіданні, представляючи інтереси Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.

 

За звітний період співробітниками Головного управління Держгеокадастру у м. Києві в центрах надання адміністративних послуг було надано 15 консультацій, як громадянам так і юридичним особам з питань віднесених до компетенції Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.