Управління державного земельного кадастру.

За період з 26.12.2016 по 31.12.2016 до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві через Центри надання адміністративних послуг надійшло 348 звернень, з яких:

  • 13 заяв про державну реєстрацію земельної ділянки;
  • 195 заяв про надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу;
  • 8 заяв про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру.

Видано 101 витяг з Державного земельного кадастру, які надійшли через електронний сервіс та 16 довідок з державної статистичної звітності за формою 6-зем.

Відділ ринку та оцінки земель.

До відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від Центрів надання адміністративних послуг у м. Києві  надійшло 40 заяв про виготовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. З яких опрацьовано та надано 89 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку .

Управління землеустрою та охорони земель.

За звітний період управлінням землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві опрацьовано 28 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для юридичних та фізичних осіб із земель комунальної власності територіальної громади.

 

За звітний період співробітниками Головного управління Держгеокадастру у м. Києві в центрах надання адміністративних послуг було надано 11 консультацій, як громадянам так і юридичним особам з питань віднесених до компетенції Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.