Управління державного земельного кадастру.

За період з 16.03.2020 по 20.03.2020 до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві через Центри надання адміністративних послуг надійшло 321 звернень, з яких:

  • 143 заяв про державну реєстрацію земельної ділянки;
  • 46 заяв щодо внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру.

Видано 132 витяги з Державного земельного кадастру, які надійшли через електронний сервіс та 7 довідок з державної статистичної звітності за формою 6-зем.

Відділ ринку та оцінки земель.

До відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від Центрів надання адміністративних послуг у м. Києві надійшло 193 заяв про виготовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. За звітний період опрацьовано 158 заяви та надано 155 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку.

Управління землеустрою та охорони земель.

За звітний період управлінням землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві опрацьовано 164 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для юридичних та фізичних осіб із земель комунальної власності територіальної громади.

Юридичне управління.

За звітний період співробітниками юридичного управління Головного управління взято участь у 2 судових засіданнях, представляючи інтереси Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.

За звітний період співробітниками Головного управління Держгеокадастру у м. Києві в центрах надання адміністративних послуг було надано 0 консультацій, як громадянам так і юридичним особам з питань віднесених до компетенції Головного управління Держгеокадастру у м. Києві у зв’язку з обмежувальними заходами, які запровадженні з 16 березня 2020 та діятимуть до 3 квітня 2020 року/або до покращення епідемічної ситуації в країні загалом.