Управління державного земельного кадастру.

За період з 05.08.2019 по 09.08.2019 до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві через Центри надання адміністративних послуг надійшло 163 звернень, з яких:

  • 139 заяв про державну реєстрацію земельної ділянки;
  • 24 заяви щодо внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру.

Видано 273 витяги з Державного земельного кадастру, які надійшли через електронний сервіс та 10 довідок з державної статистичної звітності за формою 6-зем.

Відділ ринку та оцінки земель.

До відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від Центрів надання адміністративних послуг у м. Києві надійшло 50 заяв про виготовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. За звітний період опрацьовано та надано 54 витяги із технічної документації про нормативну грошову оцінку.

Управління землеустрою та охорони земель.

За звітний період управлінням землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві опрацьовано 100 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для юридичних та фізичних осіб із земель комунальної власності територіальної громади.

Юридичне управління.

За звітний період співробітниками юридичного управління Головного управління взято участь у 1 судовому засіданні, представляючи інтереси Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.

За звітний період співробітниками Головного управління Держгеокадастру у м. Києві в центрах надання адміністративних послуг було надано 36 консультацій, як громадянам так і юридичним особам з питань віднесених до компетенції Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.