Управління державного земельного кадастру.

За період з 15.07.2019 по 19.07.2019 до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві через Центри надання адміністративних послуг надійшло 165 звернень, з яких:

  • 127 заяв про державну реєстрацію земельної ділянки;
  • 38 заяви щодо внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру.

Видано 32 витяги з Державного земельного кадастру, які надійшли через електронний сервіс та 11 довідки з державної статистичної звітності за формою 6-зем.

Відділ ринку та оцінки земель.

До відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від Центрів надання адміністративних послуг у м. Києві надійшло 71 заяв про виготовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. За звітний період опрацьовано та надано 56 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку.

Управління землеустрою та охорони земель.

За звітний період управлінням землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві опрацьовано 17 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для юридичних та фізичних осіб із земель комунальної власності територіальної громади.

Юридичне управління.

За звітний період співробітниками юридичного управління Головного управління взято участь у 3 судових засіданнях, представляючи інтереси Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.

За звітний період співробітниками Головного управління Держгеокадастру у м. Києві в центрах надання адміністративних послуг було надано 28 консультацій, як громадянам так і юридичним особам з питань віднесених до компетенції Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.