Управління державного земельного кадастру.

За період з 19.02.2018 по 23.02.2018 до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві через Центри надання адміністративних послуг надійшло 212 звернень, з яких:

  • 170 заяви про державну реєстрацію земельної ділянки;
  • 42 заяви про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру.

Видано 228 витягів з Державного земельного кадастру, які надійшли через електронний сервіс та 48 довідок  з державної статистичної звітності за формою 6-зем.

Відділ ринку та оцінки земель.

До відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від Центрів надання адміністративних послуг у м. Києві надійшло 176 заяв про виготовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. З яких опрацьовано та надано 163 витяги із технічної документації про нормативну грошову оцінку.

Управління землеустрою та охорони земель.

За звітний період управлінням землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві опрацьовано 197 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для юридичних та фізичних осіб із земель комунальної власності територіальної громади.

Юридичне управління.

За звітний період співробітниками юридичного управління Головного управління взято участь у 5 судових засіданнях, представляючи інтереси Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.

За звітний період співробітниками Головного управління Держгеокадастру у м. Києві в центрах надання адміністративних послуг було надано 15 консультацій, як громадянам так і юридичним особам з питань віднесених до компетенції Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.