Громадяни України можуть надсилати свої звернення до Головного управління Дергеокадастру у м. Києві через електронні засоби зв’язку

Головне управління Держгеокадастру у м. Києві інформує, що відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.
Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Відтепер, до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві  можна надіслати звернення громадян за електронною адресою: m.kyiv@land.gov.ua

Шановні колеги та представники ЗМІ!

Звертаємо Вашу увагу, що при листуванні електронною поштою Держгеокадастр не приймає та не може відправляти листи на адреси електронних поштових сервісів домену ru (наприклад, mail.ru, yandex.ru, rambler.ru тощо). Просимо враховувати цей факт під час комунікації з відомством та використовувати для листування альтернативні поштові сервіси.

з повагою,
сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ГУ Держгеокадастру у м. Києві