NAZK_logo

З метою інформування суб’єктів декларування про порядок та терміни подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функції держави або місцевого самоврядування, забезпечення інформаційної підтримки для належного виконання суб’єктами декларування свого обов’язку, Головне управління Держгеокадастру у м. Києві пропонує для ознайомлення та використання в роботі інформацію з відповідними посилання щодо рішень Національного агентства з питань запобігання корупції, інформаційних матеріалів, роз’яснень щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю.

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

Боротьба з проявами корупції та зловживаннями у земельній сфері – пріоритетний напрям у діяльності ГУ Держгеокадастру у м. Києві. Під особливим контролем керівництва Головного управління – організація і проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції, протиправного зловживання владою або службовим становищем, перевищення влади або службових повноважень, службових підроблень, хабарництва та інших службових зловживань з боку працівників ГУ Держгеокадастру у м. Києві.

В усіх ланках управлінської вертикалі фахівці ретельно розглядають листи, скарги та заяви громадян про факти порушення законодавства з питань зловживання службовим становищем, перевищення повноважень та надання переваг, незалежного виконання обов’язків, порушень законів України “Про засади запобігання і протидії корупції” та “Про державну службу” посадовими особами Головного управління.

В арсеналі боротьби з проявами корупції: призначення службових розслідувань та перевірок стосовно державних службовців у разі невиконання або неналежного виконання ними службових обов’язків, перевищення наданих повноважень, а також у разі недотримання ними вимог законодавства про державну службу, запобігання і протидії корупції та порушення етики поведінки.

У боротьбі з корупцією керівництво Головного управління робить ставку на технічний прогрес та автоматизацію усіх процесів. Такі, ще донедавна ганебні явища у сфері земельних відносин, що дошкуляли людям, як хабарі, черги, здирництво, стають надбанням минувшини.