NAZK_logo

Боротьба з проявами корупції та зловживаннями у земельній сфері – пріоритетний напрям у діяльності ГУ Держгеокадастру у м. Києві. Під особливим контролем керівництва Головного управління – організація і проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції, протиправного зловживання владою або службовим становищем, перевищення влади або службових повноважень, службових підроблень, хабарництва та інших службових зловживань з боку працівників ГУ Держгеокадастру у м. Києві.

В усіх ланках управлінської вертикалі фахівці ретельно розглядають листи, скарги та заяви громадян про факти порушення законодавства з питань зловживання службовим становищем, перевищення повноважень та надання переваг, незалежного виконання обов’язків, порушень законів України “Про засади запобігання і протидії корупції” та “Про державну службу” посадовими особами Головного управління.

В арсеналі боротьби з проявами корупції: призначення службових розслідувань та перевірок стосовно державних службовців у разі невиконання або неналежного виконання ними службових обов’язків, перевищення наданих повноважень, а також у разі недотримання ними вимог законодавства про державну службу, запобігання і протидії корупції та порушення етики поведінки.

У боротьбі з корупцією керівництво Головного управління робить ставку на технічний прогрес та автоматизацію усіх процесів. Такі, ще донедавна ганебні явища у сфері земельних відносин, що дошкуляли людям, як хабарі, черги, здирництво, стають надбанням минувшини.

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.